Kim jest Nestor

Champion wśród leniwców, mistrz marnotrawienia czasu. Pretendent do rekordu ilości zmarnowanych szans i okazji. Wytrawny rzemieślnik w dziedzinie monotonni i koneser szarości. Kat talentów i potencjału. Jeden z tych, którzy mogli ale im się nie chciało.

Nez12942829Qstor – Homo sapiens, który bez doznania cudów, ani większych dramatów postanowił przedefiniować swoje życie, określić priorytety, wyznaczyć cele, rozwijać pasje i poznawać świat. Ambitny, ironiczny drań, który poderwał dupę z fotela i zaczął pracę nad sobą, aby realizacja celów i marzeń stały się kwestią czasu, a nie możliwości. Największy rywal i krytyk samego siebie. Człowiek z uporem maniaka, ciekawością dziecka i radością obłąkanego. Człowiek, który ma nadzieję, że przed ostatnim oddechem, z radością w oczach będzie mógł skreślić ostatni punkt z listy marzeń, a ilość barwnych wspomnień uzbieranych w ciągu życia, wielokrotnie przegoni ilość przeżytych zim.

Autor czasem pisze o sobie w trzeciej osobie, bo taki ma kaprys, oraz przez wrodzoną skromność i zamiłowanie do niekonwencjonalnych rozwiązań. Choć przyznanie się błędu lub przypisanie sobie zasług, nie stanowi dla mnie problemu. Lubi „układanki” i „zagadki”, kolekcjonuje idee, nie znosi banałów, propaguje empatię i dobroć (lecz z twardą dupą), lubi robić ludziom dobrze, ceni inteligencję i wyznaje wieloznaczność. „Beznadziejny przypadek” z rozdwojeniem jaźni. 🙂

You may also like...

1 Response

  1. Nagiii pisze:

    Witam i Pozdrawiam Brachu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *