O czym piszę

Rozwoj

Blog ten jest swoistą deklaracją rozpoczęcia procesu zwanego progresem.

Opisuje nabyte doświadczenie i wiedzę oraz efekty pracy nad własnym rozwojem, metody i kolejne kroki, którymi realizuje stawiane przed sobą cele. Dzielę się także na łamach tego bloga swoimi poglądami i subiektywną opinią na tematy będące w kręgu moich zainteresowań (a jest ich sporo 😛 )

Chciałbym też nakłonić Cię drogi czytelniku do własnych przemyśleń i konstruowania własnych wniosków, sprowokować do ciekawej dyskusji i wymiany argumentów na poziomie :-). Pragnę także zachęcić Cię do kreatywnych i twórczych działań oraz do pracy nad własnym rozwojem osobistym. Mam nadzieję, że opisywane przeze mnie nabyte doświadczenia, przeżycia oraz metody staną się dla Ciebie inspiracją i zmotywują Cię do sięgnięcia po własne cele.

Jeśli jednak trafiłeś tu z nadzieją, że znajdziesz przepis na sukces, bądź receptę na życie to…. źle trafiłeś.
Strona nestyle.pl to ani piekarnia, ani apteka. Nie znajdziesz tu konkretnej instrukcji, jak osiągnąć swoje cele, bo taka nie istnieje. Jednak mam dobrą wiadomość, wszystko co Ci potrzebne by iść na przód jest w Tobie !! Blog ten może być jedynie iskrą, która rozpali drzemiący w Tobie ogień potencjału. 🙂

Witam na blogu i życzę miłej lektury !!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *